- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CHAUVIN ARNOUX AC sähkövirran mittauksen arvoalue 100mA...1,2kA Mitattavan johdon max. halkaisija 53mm Koot 216x111x45mm Voimansiirto 1000:1 Lähtösignaali 1mA/1A Liittimen laji... Lue lisää
743,91 €(Sis.alv)
592,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-C102
- Paino: 0.85 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Massa: 550g
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 300V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 300V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 300V
- Mittausvarusteiden tyyppi: pihtilisälaite AC
- Koot: 216x111x45mm
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...1,2kA
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 53mm
- Liittimen laji: banaaniliitin 4mm pistorasia
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIHTILISÄLAITE AC - ØJOH: 53MM - I AC: 100MA÷1,2KA - IP40 C102 CLAMP LDA 1000/1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...1,2kA |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 53mm |
| Koot | 216x111x45mm |
| Voimansiirto | 1000:1 |
| Lähtösignaali | 1mA/1A |
| Liittimen laji | banaaniliitin 4mm pistorasia |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | pihtilisälaite AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista