
CHAUVIN ARNOUX
VIRTALÄHDE
P01651023
Tuotekoodi: CA-P01651023
102,63 €(Sis.alv)
81,78 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Liittimen laji | BNC (m) |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 1kA |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 39mm |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 150A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 1,4kA |
| Johdon pituus | 2m |
| Mittausvarusteiden tyyppi | pihtilisälaite AC/DC |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
