- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PIHTILISÄLAITE AC/DC - ØJOH: 26MM - I DC: 500MA÷100A - I AC: 100A
MH60 OSCILLOSCOPE PROBE 100A ACDC 1MHZ



Valmistaja CHAUVIN ARNOUX DC sähkövirran mittauksen arvoalue 500mA...100A Mitattavan johdon max. halkaisija 26mm AC sähkövirran mittauksen arvoalue 100A Koot 138x49x28mm Yhteensopivuusnormi CAT II... Lue lisää
1296,26 €(Sis.alv)
1032,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-MH60
- Paino: 0.48 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Massa: 200g
- Johdon pituus: 2m
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 300V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 300V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 300V CAT III
- Mittausvarusteiden tyyppi: pihtilisälaite AC/DC
- Koot: 138x49x28mm
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 26mm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 500mA...100A
- Liittimen laji: BNC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIHTILISÄLAITE AC/DC - ØJOH: 26MM - I DC: 500MA÷100A - I AC: 100A MH60 OSCILLOSCOPE PROBE 100A ACDC 1MHZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 500mA...100A |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 26mm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100A |
| Koot | 138x49x28mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 600V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | pihtilisälaite AC/DC |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Johdon pituus | 2m |
| Liittimen laji | BNC |
| Lähtösignaali | 10mV/1A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista