- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KNIPEX Työkalun tyyppi pihdit Pihtien laji leikkaamiseen Pihtien laji puolipyöreät Pihtien laji yleispätevät Leikkurin pituus 140mm Terään kovuus n. 61 HRC Leikkausulottuma Ø1,6mm... Lue lisää
29,46 €(Sis.alv)
23,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KNP.2501140
- Paino: 89.5 g
- Valmistaja: KNIPEX
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5745
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN ISO 5745
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Leikkurin pituus: 140mm
- Pihtien laji: leikkaamiseen
- Pihtien laji: puolipyöreät
- Pihtien laji: yleispätevät
- Työkalujen materiaali: teräs
- Leikkausulottuma: Ø2,5mm max pehmeä lanka
- Leikkausulottuma: Ø1,6mm max keskikova lanka
- Terään kovuus: n. 61 HRC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KNIPEX |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Pihtien laji | leikkaamiseen |
| Pihtien laji | puolipyöreät |
| Pihtien laji | yleispätevät |
| Leikkurin pituus | 140mm |
| Terään kovuus | n. 61 HRC |
| Leikkausulottuma | Ø1,6mm max keskikova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø2,5mm max pehmeä monisäikeinen |
| Leikkauksen tyyppi | sivupinnalla |
| Yhteensopivuusnormi | DIN ISO 5745 |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | varret tekomateriaalista valmistettujen renkaiden kanssa |
| Työkalujen materiaali | teräs |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €