- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi pihdit Työkalujen materiaali teräs Yhteensopivuusnormi DIN ISO 5745 Yhteensopivuusnormi EN 60900 Max. toimintajännite 1kV AC Pihtien laji eristetyt Pihtien laji... Lue lisää
40,78 €(Sis.alv)
32,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.Z01006
- Paino: 0.2 kg
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5745
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN ISO 5745
- Tuotantosarja: Professional electric
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Leikkurin pituus: 160mm
- Pihtien laji: yleispätevät
- Pihtien laji: eristetyt
- Työkalujen materiaali: teräs
- Leikkausulottuma: Ø3,1mm max keskikova lanka
- Leikkausulottuma: Ø2mm max kova lanka
- Leikkausulottuma: Ø1,6mm maks. jousilanka
- Terään kovuus: n. 64 HRC
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Työkalujen materiaali | teräs |
| Yhteensopivuusnormi | DIN ISO 5745 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Pihtien laji | eristetyt |
| Pihtien laji | yleispätevät |
| Tuotantosarja | Professional electric |
| Pihtien/terien käyttö | taivuttamista, tartuntaa ja leikkaamista varten |
| Terään kovuus | n. 64 HRC |
| Leikkausulottuma | Ø1,6mm maks. jousimonisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø2mm max kova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø3,1mm max keskikova monisäikeinen |
| Leikkurin pituus | 160mm |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | induktiokarkaistut terät |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | kaksikomponenttiset ergonomiset kahvat |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | rihlatut tartuntapinnat |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | suurennetun vipuvaikutuksen kanssa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
