PIHDIT - ERISTETYT,PUOLIPYÖREÄT,PUHELIN-PIDENNETYT - 205MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW140-49VDE-205 - 1
PIHDIT - ERISTETYT,PUOLIPYÖREÄT,PUHELIN-PIDENNETYT - 205MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW140-49VDE-205 - 2
PIHDIT - ERISTETYT,PUOLIPYÖREÄT,PUHELIN-PIDENNETYT - 205MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW140-49VDE-205 - 3
Valmistaja NWS Leikkurin pituus 205mm Pihtien laji eristetyt Pihtien laji pidennetyt Pihtien laji puhelin- Pihtien laji puolipyöreät Leikkausulottuma Ø2,2mm max kova monisäikeinen Leikkausulottuma... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NW140-49VDE-205
  • Paino: 0.2 kg
  • Valmistaja: NWS
  • Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
  • Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
  • Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5745
  • Työkalun tyyppi: pihdit
  • Leikkurin pituus: 205mm
  • Pihtien laji: puolipyöreät
  • Pihtien laji: pidennetyt
  • Pihtien laji: eristetyt
  • Pihtien laji: puhelin-
  • Leikkausulottuma: Ø2,2mm max kova lanka
  • Leikkausulottuma: Ø3,2mm max keskikova lanka
  • Leikkausulottuma: Ø3,9mm max pehmeä lanka
  • Terään kovuus: 57-59 HRC
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaNWS
Leikkurin pituus205mm
Pihtien lajieristetyt
Pihtien lajipidennetyt
Pihtien lajipuhelin-
Pihtien lajipuolipyöreät
LeikkausulottumaØ2,2mm max kova monisäikeinen
LeikkausulottumaØ3,2mm max keskikova monisäikeinen
LeikkausulottumaØ3,9mm max pehmeä monisäikeinen