- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja NWS Työkalun tyyppi pihdit Pihtien laji eristetyt Pihtien laji pidennetyt Pihtien laji puhelin- Pihtien laji puolipyöreät Leikkauksen tyyppi sivupinnalla Leikkausulottuma Ø1,6mm max... Lue lisää
52,48 €(Sis.alv)
41,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NW140-49VDE-170
- Paino: 0.17 kg
- Valmistaja: NWS
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5745
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN ISO 5745
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Leikkurin pituus: 170mm
- Pihtien laji: puolipyöreät
- Pihtien laji: pidennetyt
- Pihtien laji: eristetyt
- Pihtien laji: puhelin-
- Leikkausulottuma: Ø2,5mm max pehmeä lanka
- Leikkausulottuma: Ø1,6mm max keskikova lanka
- Terään kovuus: 57-59 HRC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NWS |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Pihtien laji | eristetyt |
| Pihtien laji | pidennetyt |
| Pihtien laji | puhelin- |
| Pihtien laji | puolipyöreät |
| Leikkauksen tyyppi | sivupinnalla |
| Leikkausulottuma | Ø1,6mm max keskikova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø2,5mm max pehmeä monisäikeinen |
| Leikkurin pituus | 170mm |
| Terään kovuus | 57-59 HRC |
| Yhteensopivuusnormi | DIN ISO 5745 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €