- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DYMO Virran lähde paristo AAA 1,5V x3 Hyväksyntätodistus ei Valaistus kyllä Vaa'an laji elektroninen Vaa'an laji paketeille Laitteen tyyppi paino mittausyksikkö kg mittausyksikkö lb... Lue lisää
105,98 €(Sis.alv)
84,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DYMO.S0928990
- Paino: 0.59 kg
- Valmistaja: DYMO
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Valaistus: kyllä
- Vaa'an maksimikuorma: 2kg
- Virran lähde: paristo AAA 1,5V x3
- mittausyksikkö: lb
- mittausyksikkö: kg
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINO - PAKETEILLE,ELEKTRONINEN - VAA'AN MAKSIMIKUORMITUS: 2KG S0928990
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DYMO |
| Virran lähde | paristo AAA 1,5V x3 |
| Hyväksyntätodistus | ei |
| Valaistus | kyllä |
| Vaa'an laji | elektroninen |
| Vaa'an laji | paketeille |
| Laitteen tyyppi | paino |
| mittausyksikkö | kg |
| mittausyksikkö | lb |
| Näytön tyyppi | LCD |
| painomittauslevy | 150x150mm |
| Vaa'an maksimikuorma | 2kg |
| Paristo/ akku | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista