- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KONTAKT CHEMIE Aineen tyyppi aerosoli Tarrojen saatavissa olevat kielet BG Tarrojen saatavissa olevat kielet CZ Tarrojen saatavissa olevat kielet DA Tarrojen saatavissa olevat kielet DE... Lue lisää
76,43 €(Sis.alv)
60,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 67400-HFO
- Paino: 0.57 kg
- Tilavuus: 0,4l
- Valmistaja: KONTAKT CHEMIE
- Pakkauksen tyyppi: purkki
- Väri: väritön
- Standardivarustus: putkimainen annostelija
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KONTAKT CHEMIE |
| Aineen tyyppi | aerosoli |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | BG |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | CZ |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | DA |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | DE |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | EN |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | ES |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | ET |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | FI |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | FR |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | HU |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | IT |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | LT |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | LV |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | NL |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | NO |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | PL |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | PT |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | RO |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | RU |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | SK |
| Tarrojen saatavissa olevat kielet | SV |
| Nimi | DUST OFF 67 |
| Aineen ominaisuudet | ei kasvihuonekaasua |
| Aineen ominaisuudet | palamaton |
| Aineen ominaisuudet | vastakkaisessa asennossa aiheuttaa jäähdytysprosessin |
| Aineen tarkoitus | elektroniset laitteet |
| Aineen tarkoitus | optiset laitteet |
| Aineen tarkoitus | piirilevyt |
| Aineen tarkoitus | tarkkuusmekaniikka |
| Aineen tarkoitus | tietokonelaitteet |
| Aineen tarkoitus | toimistovälineet |
| Vaaralausekkeet | H229: Painesäiliö: Voi revetä kuumennettaessa. |
| Pakkaus | purkki |
| Väri | väritön |
| Turvalausekkeet | P102: Säilytä lasten ulottumattomissa. |
| Turvalausekkeet | P210: Suojaa lämmöltä/kipinöiltä/avotulelta/kuumilta pinnoilta. – Tupakointi kielletty |
| Turvalausekkeet | P251: Painesäiliö: Ei saa puhkaista tai polttaa edes tyhjänä |
| Turvalausekkeet | P336: Sulata jäätyneet alueet haalealla vedellä. Vahingoittunutta aluetta ei saa hangata. |
| Turvalausekkeet | P410 + P412: Suojaa auringonvalolta. Ei saa altistaa yli 50°C/122°F lämpötiloille. |
| Kemiallisen aineen tyyppi | paineilma |
| Käyttösovellus | pölyn poistaminen |
| Standardivarustus | putkimainen annostelija |
| Signaalisana | Varoitus |
| Tilavuus | 0,4l |
| Tiheys | 1,01g/cm3 @ 20°C |
| Virtausnopeus | 1,71g/s |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €