- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Techcon Neulan muoto kartiomainen Neulan muoto suora Väri valkoinen Neulan tyyppi muovi- Reiän halkaisija 1,58mm Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Pituus - tuuma 2" Juotinvarusteiden... Lue lisää
3,68 €(Sis.alv)
2,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TCH-EA2160-HD
- Paino: 2.7 g
- Materiaali: HDPE
- Valmistaja: Techcon
- Väri: valkoinen
- Reiän halkaisija: 1,58mm
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Techcon |
| Neulan muoto | kartiomainen |
| Neulan muoto | suora |
| Väri | valkoinen |
| Neulan tyyppi | muovi- |
| Reiän halkaisija | 1,58mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Pituus - tuuma | 2" |
| Juotinvarusteiden käyttö | annostelukartusseja varten |
| Yhteensopivat tuotteet | FIS-CART2.5 |
| Yhteensopivat tuotteet | FIS-CART6 |
| Yhteensopivat tuotteet | FIS-CART8 |
| Yhteensopivat tuotteet | FIS-CART12 |
| Yhteensopivat tuotteet | TCH-EA60C-HD |
| Yhteensopivat tuotteet | TCH-EA80C-HD |
| Yhteensopivat tuotteet | TCH-EA120C-HD |
| Yhteensopivat tuotteet | TCH-EA200C-HD |
| Materiaali | HDPE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista