- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NAUHA: MERKITSEVÄ - MUSTA - L: W: 19MM - PAKS.: 0,13MM - 2,5N/CM - 130%
471-19-33/BK



Valmistaja 3M Nauhan tyyppi merkitsevä Väri musta Pituus 33m Leveys 19mm Paksuus 0,13mm Liiman laji synteettinen kautsu Kantajan materiaali lievä PVC Tartunta teräkseen 2,5N/cm Pidennys katkaisun... Lue lisää
31,24 €(Sis.alv)
24,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3M-471-19-33BK
- Paino: 0.11 kg
- Leveys: 19mm
- Paksuus: 0,13mm
- Valmistaja: 3M
- Väri: musta
- Pituus: 33m
- Liiman laji: synteettinen kautsu
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | 3M |
| Nauhan tyyppi | merkitsevä |
| Väri | musta |
| Pituus | 33m |
| Leveys | 19mm |
| Paksuus | 0,13mm |
| Liiman laji | synteettinen kautsu |
| Kantajan materiaali | lievä PVC |
| Tartunta teräkseen | 2,5N/cm |
| Pidennys katkaisun aikana | 130% |
| TST käyttösovellus | lattioiden merkitsemiseen |
| TST käyttösovellus | viestintäreittien merkitsemiseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €