- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COBA EUROPE Nauhan tyyppi merkitsevä Väri musta Pituus 18,3m Leveys 152mm Versio liukueste- Versio tarttuva Paksuus 0,9mm Materiaali hiomarae TST käyttösovellus lattioiden... Lue lisää
519,03 €(Sis.alv)
413,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: COBA-GF010004C
- Paino: 2.2 kg
- Leveys: 152mm
- Paksuus: 0,9mm
- Materiaali: hiomarae
- Resistanssi: kosteus
- Resistanssi: UV-säteet
- Valmistaja: COBA EUROPE
- Väri: musta
- Pituus: 18,3m
- Tuotantosarja: Gripfoot Special
- Versio: tarttuva
- Versio: liukueste-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA: MERKITSEVÄ - MUSTA - L: 18,3M - W: 152MM - LIUKUESTE-TARTTUVA GF010004C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Nauhan tyyppi | merkitsevä |
| Väri | musta |
| Pituus | 18,3m |
| Leveys | 152mm |
| Versio | liukueste- |
| Versio | tarttuva |
| Paksuus | 0,9mm |
| Materiaali | hiomarae |
| TST käyttösovellus | lattioiden merkitsemiseen |
| TST käyttösovellus | sisäkäyttöön |
| TST käyttösovellus | viestintäreittien merkitsemiseen |
| Tuotantosarja | Gripfoot Special |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | UV-säteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista