- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja 3M Nauhan tyyppi merkitsevä Leveys 50mm Pituus 33m Paksuus 0,13mm Väri keltainen Liiman laji synteettinen kautsu Kantajan materiaali lievä PVC Pidennys katkaisun aikana 130% Tartunta... Lue lisää
48,46 €(Sis.alv)
38,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3M-471-50-33YE
- Paino: 0.31 kg
- Leveys: 50mm
- Paksuus: 0,13mm
- Valmistaja: 3M
- Väri: keltainen
- Pituus: 33m
- Liiman laji: synteettinen kautsu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA: MERKITSEVÄ - KELTAINEN - L: W: 50MM - PAKS.: 0,13MM - 2,5N/CM 471-50-33/YE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 3M |
| Nauhan tyyppi | merkitsevä |
| Leveys | 50mm |
| Pituus | 33m |
| Paksuus | 0,13mm |
| Väri | keltainen |
| Liiman laji | synteettinen kautsu |
| Kantajan materiaali | lievä PVC |
| Pidennys katkaisun aikana | 130% |
| Tartunta teräkseen | 2,5N/cm |
| TST käyttösovellus | lattioiden merkitsemiseen |
| TST käyttösovellus | viestintäreittien merkitsemiseen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista