- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COBA EUROPE Versio liukueste- Versio tarttuva Pituus 18,3m Leveys 50mm Paksuus 1,05mm Materiaali hiomarae Väri keltainen Yhteensopivuusnormi DIN 51130-R13 TST käyttösovellus lattioiden... Lue lisää
82,65 €(Sis.alv)
65,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: COBA-GF070002
- Paino: 1 kg
- Leveys: 50mm
- Paksuus: 1,05mm
- Materiaali: hiomarae
- Resistanssi: kosteus
- Resistanssi: UV-säteet
- Valmistaja: COBA EUROPE
- Väri: keltainen
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 51130-R13
- Pituus: 18,3m
- Tuotantosarja: Gripfoot
- Versio: tarttuva
- Versio: liukueste-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA: MERKITSEVÄ - KELTAINEN - L: 18,3M - W: 50MM - PAKS.: 1,05MM GF070002
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Versio | liukueste- |
| Versio | tarttuva |
| Pituus | 18,3m |
| Leveys | 50mm |
| Paksuus | 1,05mm |
| Materiaali | hiomarae |
| Väri | keltainen |
| Yhteensopivuusnormi | DIN 51130-R13 |
| TST käyttösovellus | lattioiden merkitsemiseen |
| TST käyttösovellus | sisäkäyttöön |
| TST käyttösovellus | viestintäreittien merkitsemiseen |
| Tuotantosarja | Gripfoot |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Nauhan tyyppi | merkitsevä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista