- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BRADY Varastotarvikkeiden tyyppi nauha Leveys 38,1mm Pituus 4,88m Väri valkoinen Tulostetun merkin väri musta Materiaali polyamidi Versio tarttuva Toimintalämpötila -40...90°C... Lue lisää
107,06 €(Sis.alv)
85,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BRADY-170928
- Paino: 0.16 kg
- Leveys: 38,1mm
- Materiaali: polyamidi
- Resistanssi: kosteus
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: kulutus
- Resistanssi: kemialliset aineet
- Resistanssi: vaikeat sääolosuhteet
- Toimintalämpötila: -40...90°C
- Valmistaja: BRADY
- Väri: valkoinen
- Pituus: 4,88m
- Versio: tarttuva
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA - 38,1MM - 4,88M - VALKOINEN - MERKIN VÄRI: MUSTA - TARTTUVA M5C-1500-499
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRADY |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | nauha |
| Leveys | 38,1mm |
| Pituus | 4,88m |
| Väri | valkoinen |
| Tulostetun merkin väri | musta |
| Materiaali | polyamidi |
| Versio | tarttuva |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Resistanssi | kemialliset aineet |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Resistanssi | vaikeat sääolosuhteet |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-170970 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-176494 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-177181 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-177185 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322723 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322724 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322919 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista