- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BRADY Varastotarvikkeiden tyyppi nauha Väri valkoinen Materiaali vinyyli Versio tarttuva Toimintalämpötila -70...70°C Resistanssi kemialliset aineet Resistanssi kosteus Resistanssi... Lue lisää
314,09 €(Sis.alv)
250,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BRADY-173696
- Paino: 0.18 kg
- Leveys: 38,1mm
- Materiaali: vinyyli
- Resistanssi: kosteus
- Resistanssi: useimmat voiteluaineet
- Resistanssi: vesi
- Resistanssi: kulutus
- Resistanssi: öljyt
- Resistanssi: kemialliset aineet
- Resistanssi: vaikeat sääolosuhteet
- Toimintalämpötila: -70...70°C
- Valmistaja: BRADY
- Väri: valkoinen
- Pituus: 15,24m
- Versio: tarttuva
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA - 38,1MM - 15,24M - VALKOINEN - TARTTUVA - -70÷70°C M6C-106-427
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRADY |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | nauha |
| Väri | valkoinen |
| Materiaali | vinyyli |
| Versio | tarttuva |
| Toimintalämpötila | -70...70°C |
| Resistanssi | kemialliset aineet |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | öljyt |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Resistanssi | vaikeat sääolosuhteet |
| Resistanssi | vesi |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-317844 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322920 |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QWERTY-EU |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QWERTY-EU-BT |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QY-EU-BT-PWID |
| Yhteensopivat tuotteet | M610-QY-EU-PWID |
| Leveys | 38,1mm |
| Pituus | 15,24m |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista