- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BRADY Varastotarvikkeiden tyyppi nauha Leveys 25,4mm Pituus 6,1m Väri keltainen Materiaali muovi Versio tarttuva Toimintalämpötila -40...70°C Resistanssi kemialliset aineet Resistanssi... Lue lisää
125,28 €(Sis.alv)
99,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BRADY-170936
- Paino: 0.19 kg
- Leveys: 25,4mm
- Materiaali: muovi
- Resistanssi: kulutus
- Resistanssi: kemialliset aineet
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: BRADY
- Väri: keltainen
- Pituus: 6,1m
- Versio: tarttuva
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NAUHA - 25,4MM - 6,1M - KELTAINEN - MERKIN VÄRI: MUSTA - TARTTUVA M5C-1000-584-YL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRADY |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | nauha |
| Leveys | 25,4mm |
| Pituus | 6,1m |
| Väri | keltainen |
| Materiaali | muovi |
| Versio | tarttuva |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | kemialliset aineet |
| Resistanssi | kulutus |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-170970 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-176494 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-177181 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-177185 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322723 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322724 |
| Yhteensopivat tuotteet | BRADY-322919 |
| Tulostetun merkin väri | musta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista