- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FRER Muuntimen tyyppi virta- Tuotantosarja TAT064H Tulovirta 2,5kA Lähtövirta 5A Asennus M4-ruuvi Tarkkuusluokka 0,5 @max 20VA Tarkkuusluokka 1 @max 30VA Asennusaukon koot 64x54mm... Lue lisää
184,37 €(Sis.alv)
146,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TATO64H25005A
- Paino: 0.1 kg
- Asennus: M4-ruuvi
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: FRER
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61869-2
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61869-1
- Asennusaukon koot: 64x54mm
- Tuotantosarja: TAT064H
- Käyttötaajuus: 50...60Hz
- Lähtövirta: 5A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MUUNNIN: VIRTA-ITULO: 2,5KA - ILÄH: 5A - M4-RUUVI - AUKKO: 64X54MM TATO64H2500/5A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FRER |
| Muuntimen tyyppi | virta- |
| Tuotantosarja | TAT064H |
| Tulovirta | 2,5kA |
| Lähtövirta | 5A |
| Asennus | M4-ruuvi |
| Tarkkuusluokka | 0,5 @max 20VA |
| Tarkkuusluokka | 1 @max 30VA |
| Asennusaukon koot | 64x54mm |
| Käyttötaajuus | 50...60Hz |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Säilytyslämpötila | -40...80°C |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61869-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61869-2 |
| Virtakiskon koko | 3x 60mmx10mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista