MUOVILEVY 498X1000MM - PAKS.: 10MM - VALKOINEN - KOMADUR - 0,498M2 - Levyt tekomateriaaleista - ANT479209.05001000 - 1
Valmistaja ANTALIS Asennuselementin tyyppi arkki Koot 498x1000mm Leveys 498mm Pituus 1m Paksuus 10mm Väri valkoinen Materiaali muovi Materiaali PVC kova Tuotantoprosessi puristetut Mittatoleranssi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ANT479209.05001000
  • Paino: 7 kg
  • Leveys: 498mm
  • Paksuus: 10mm
  • Materiaali: muovi
  • Materiaali: PVC kova
  • Valmistaja: ANTALIS
  • Väri: valkoinen
  • Pituus: 1m
  • Tuotantosarja: KOMADUR
  • Koot: 498x1000mm
  • Asennuselementin tyyppi: arkki
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaANTALIS
Asennuselementin tyyppiarkki
Koot498x1000mm
Leveys498mm
Pituus1m
Paksuus10mm
Värivalkoinen
Materiaalimuovi
MateriaaliPVC kova
Tuotantoprosessipuristetut
Mittatoleranssi0;+2mm
Paksuustoleranssi-0,4...+0,4mm