MUOVILEVY 300X500MM - PAKS.: 4MM - VALKOINEN - 0,15M2 - Levyt tekomateriaaleista - ANT498926.03000500 - 1
Valmistaja ANTALIS Pituus 0,5m Asennuselementin tyyppi arkki Mittatoleranssi 0;+1mm Paksuustoleranssi -0,3...+0,3mm Paksuus 4mm Pinta 0,15m2 Leveys 300mm Koot 300x500mm Väri valkoinen Materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ANT498926.03000500
  • Paino: 0.13 kg
  • Leveys: 300mm
  • Paksuus: 4mm
  • Materiaali: muovi
  • Materiaali: vaahdotettu PVC
  • Valmistaja: ANTALIS
  • Väri: valkoinen
  • Pituus: 0,5m
  • Koot: 300x500mm
  • Asennuselementin tyyppi: arkki
kpl
ValmistajaANTALIS
Pituus0,5m
Asennuselementin tyyppiarkki
Mittatoleranssi0;+1mm
Paksuustoleranssi-0,3...+0,3mm
Paksuus4mm
Pinta0,15m2
Leveys300mm
Koot300x500mm