- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STAHLWILLE Työkalun tyyppi avain Avaimen laji dynamometrinen Avaimen laji räikkä Avaimen laji sähköinen Kokonaispituus 467mm Kiinteä vääntömomentti 10...100Nm Kahvan pesän koot -... Lue lisää
1040,62 €(Sis.alv)
829,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-96501810
- Paino: 1.94 kg
- Valmistaja: STAHLWILLE
- Kokonaispituus: 467mm
- Tuotantosarja: MANOSKOP®
- Työkalun tyyppi: avain
- Avaimen tyyppi: dynamometrinen
- Avaimen tyyppi: räikkä
- Avaimen tyyppi: sähköinen
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STAHLWILLE |
| Työkalun tyyppi | avain |
| Avaimen laji | dynamometrinen |
| Avaimen laji | räikkä |
| Avaimen laji | sähköinen |
| Kokonaispituus | 467mm |
| Kiinteä vääntömomentti | 10...100Nm |
| Kahvan pesän koot - mm | 9x12mm F |
| Tuotantosarja | MANOSKOP® |
| Pistorasian tyyppi | neliö |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Pistorasian koko - tuuma | 1/2" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €