- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FACOM Yhteensopivuusnormi DIN EN ISO 6789 Yhteensopivuusnormi ISO 6789 Kahvan pesän koot - mm 14x18mm Kokonaispituus 466mm Kiinteä vääntömomentti 40...200Nm Setin sisältö kotelo... Lue lisää
735,29 €(Sis.alv)
585,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FACOM-S.209-200PB
- Paino: 1.2 kg
- Valmistaja: FACOM
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 6789
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN ISO 6789
- Kokonaispituus: 466mm
- Työkalun tyyppi: avain
- Avaimen tyyppi: dynamometrinen
- Avaimen tyyppi: räikkä
- Setin sisältö: kotelo
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MOMENTTIAVAIN,RÄIKKÄ - KOK.PIT: 466MM - 40÷200NM S.209-200PB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FACOM |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN ISO 6789 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 6789 |
| Kahvan pesän koot - mm | 14x18mm |
| Kokonaispituus | 466mm |
| Kiinteä vääntömomentti | 40...200Nm |
| Setin sisältö | kotelo |
| Avaimen laji | dynamometrinen |
| Avaimen laji | räikkä |
| Työkalun tyyppi | avain |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista