- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEDORE Työkalun tyyppi avain Avaimen laji dynamometrinen Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Materiaali alumiini Kokonaispituus 100mm Tarkkuus 4% Kiinteä vääntömomentti 12Nm Tuotantosarja... Lue lisää
410,05 €(Sis.alv)
326,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GEDORE-1948032
- Paino: 0.55 kg
- Materiaali: alumiini
- Valmistaja: GEDORE
- Kokonaispituus: 100mm
- Tuotantosarja: DREMOMETER
- Työkalun tyyppi: avain
- Avaimen tyyppi: dynamometrinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MOMENTTIAVAIN - 100MM - 12NM - PISTORASIAN TYYPPI: NELIÖ 1948032
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEDORE |
| Työkalun tyyppi | avain |
| Avaimen laji | dynamometrinen |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Materiaali | alumiini |
| Kokonaispituus | 100mm |
| Tarkkuus | 4% |
| Kiinteä vääntömomentti | 12Nm |
| Tuotantosarja | DREMOMETER |
| Pistorasian tyyppi | neliö |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista