
SONEL
MITTARI: MAADOITUSRESISTANSSI - LCD - 0÷1,99KOHM - IP54 - LIITÄNTÄ: USB
WMGBMRU21
Tuotekoodi: MRU-21-ENG
1598,05 €(Sis.alv)
1273,35 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 1,2m |
| Väri | keltainen |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-502-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-502-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-506-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-506-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-525-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-525-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530IT-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530IT-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PV-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PV-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PVS-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRP-201-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRP-201-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-10-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-10-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-21-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-21-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-30-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-30-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-304-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-304-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-306-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-306-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-310S-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-310S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | TKF-13 |
| Yhteensopivat tuotteet | WME-5-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | WME-6-PL |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |





























































