
MITTAPIIKKI - 1000V - MUSTA - PÄÄTTEEN HALK: 2MM - KOK.PIT: 94MM
972317100
Tuotekoodi: PRUEF2600SW
9,41 €(Sis.alv)
7,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Johdon pituus | 10m |
| Väri | keltainen |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-310S-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-310S-PL |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Liittimen malli | eristetyt |





























































