
SONEL
MITTAUSJOHTO - BANAANIPISTOKE 4MM,KROKOTIILIPURISTIN - PIT: 3M
WAPRZ003BUKRO15KV
Tuotekoodi: WAPRZ003BUKRO15KV
269,32 €(Sis.alv)
214,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | krokotiilipuristin |
| Johdon pituus | 3m |
| Väri | punainen |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10K1-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10K1-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-15K1-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-15K1-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5050-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5050-PL |
| Nimellisjännite | 15kV |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |






























































