
MUELLER ELECTRIC
MITTAUSJOHTO - 5A - BANAANIPISTOKE 3MM,MOLEMMIN PUOLIN - UZNAM: 3KV
BU-P1081-24-2
Tuotekoodi: BU-P1081-24-2
19,75 €(Sis.alv)
15,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 5A |
| Väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon pituus | 0,61m |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspuristin |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Materiaali | berylliumkupari |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |










