
STÄUBLI
MITTAUSJOHTO - 32A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M
66.2014-10021
Tuotekoodi: SLK-4N-F25-10021
17,02 €(Sis.alv)
13,56 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 32A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 1m |
| Väri | keltainen |
| Johdon halkaisija | 2,5mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 14mohm |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |





























































