
POMONA
MAGNEETTIKYTKIMEN HATTU 4A - PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM - RUUVATTU
73106-2
Tuotekoodi: POM-73106-2
86,60 €(Sis.alv)
69,00 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 0,5m |
| Väri | ruskea |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 8mohm |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |





























































