
SCHÜTZINGER
MITTAUSJOHTO - 16A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 0,5M
VSFK 8500 / 1 / 50 / GE
Tuotekoodi: VSFK8500150-GE
13,26 €(Sis.alv)
10,57 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 0,5m |
| Väri | musta |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Toimintalämpötila | -10...90°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 9mohm |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |





























































