- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MITTAUSJOHTO - 10A - BANAANILIITIN 2MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M
VSFK A301 / 0.5 / 100 / RT

Valmistaja SCHÜTZINGER Yhteensopivuusnormi CAT II 600V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Väri punainen Liitoksen pinnoitus nikkelöity Mittausvarusteiden tyyppi mittausjohto Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
28,86 €(Sis.alv)
22,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VSFKA3010.5100-RT
- Paino: 0.1 kg
- Liittimen malli: suojan kanssa
- Liittimen malli: aksiaalisen pistorasian kanssa 2mm
- Nimellisvirta: 10A
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Johdon halkaisija: 0,5mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -10...90°C
- Valmistaja: SCHÜTZINGER
- Väri: punainen
- Johdon pituus: 1m
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Mittausvarusteiden tyyppi: mittausjohto
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Max. liitoksen resistanssi: 32mOhm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTAUSJOHTO - 10A - BANAANILIITIN 2MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M VSFK A301 / 0.5 / 100 / RT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Toimintalämpötila | -10...90°C |
| Johdon halkaisija | 0,5mm2 |
| Max. liitoksen resistanssi | 32mohm |
| Johdon pituus | 1m |
| Nimellisvirta | 10A |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 2mm |
| Liittimen malli | suojan kanssa |
| Mittausjohdon rakenne | banaaniliitin 2mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista