- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEFRAM Sovellus ilmastointi Sovellus jäähdytysaineelle Sovellus jäähdytysaineen vuodon tunnistamiseen Ulkomitat 221x74x47mm Anturin pituus 400mm Mittauslaitteiden ominaisuudet pariston... Lue lisää
538,64 €(Sis.alv)
429,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SEFRAM9891
- Paino: 1.1 kg
- Valmistaja: SEFRAM
- Sovellus: ilmastointi
- Sovellus: jäähdytysaineelle
- Sovellus: jäähdytysaineen vuodon tunnistamiseen
- Ulkoiset koot: 221x74x47mm
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x4
- Mittarin tyyppi: vuodonilmaisin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Anturin pituus: 400mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: VUODONILMAISIN - ULK.KOOT: 221X74X47MM SEFRAM9891
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEFRAM |
| Sovellus | ilmastointi |
| Sovellus | jäähdytysaineelle |
| Sovellus | jäähdytysaineen vuodon tunnistamiseen |
| Ulkomitat | 221x74x47mm |
| Anturin pituus | 400mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittarin tyyppi | vuodonilmaisin |
| Paristo/ akku | paristo AA 1,5V x4 |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x4 |
| Havaittu kaasu | R32 |
| Havaittu kaasu | R290 |
| Havaittu kaasu | R502 |
| Havaittu kaasu | R-22 |
| Havaittu kaasu | R-131a |
| Havaittu kaasu | R-404a |
| Havaittu kaasu | R-407C |
| Havaittu kaasu | R-410a |
| Havaittu kaasu | R-600A |
| Havaittu kaasu | R-1234yf |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista