
Fluke
HAUENLEUKA - 10A - 1KVDC - MUSTA JA PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM
AC285
Tuotekoodi: FLK-AC285
54,78 €(Sis.alv)
43,65 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt







Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | WiFi |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Koot | 280x190x62mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | langaton mittaustietojen siirto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu muisti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu raporttigeneraattori |
| Standardivarustus | 3-vaiheinen + N mittauskaapeli |
| Standardivarustus | FLK-AC285 hauenleuka, vihreä |
| Standardivarustus | FLK-AC285 x4 hauenleuka, musta |
| Standardivarustus | kaapelimerkit |
| Standardivarustus | laukku |
| Standardivarustus | mittausjohto |
| Standardivarustus | mittauskaapelisetti FLK-17XX 0,18M |
| Standardivarustus | naarasliitinsovitin FLK-174X-MA-C8 |
| Standardivarustus | valmistajan kalibrointisertifikaatti |
| Tuotantosarja | FLK-1770 |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Massa pariston kanssa | 2,1kg |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | kytkentävirta |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | transienttitilat |
| Mittarin tyyppi | sähkönlaadun analysaattori |
| Ohjelmisto | Fluke Energy Analyze Plus |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
