- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja FLUKE Mittarin tyyppi sähköjärjestelmän mittari Näytön tyyppi LCD RCD kytkinten testi yleiskäyttö AC jännitteen mittauksen arvoalue 600V Mittaus AC jännite Mittaus... Lue lisää
2398,53 €(Sis.alv)
1911,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-1672SCH
- Paino: 5.24 kg
- Valmistaja: FLUKE
- Ulkoiset koot: 262,5x141,9x119,3mm
- Standardivarustus: laukku
- Standardivarustus: kantohihna
- Standardivarustus: FLK-TP165X mittauskoetin
- Standardivarustus: hauenleuat, 3 kpl
- Standardivarustus: TL-L1 mittausjohto, punainen
- Standardivarustus: TL-L3 mittausjohto, sininen
- Standardivarustus: testausvirtajohto
- Standardivarustus: TL-L2 mittausjohto, vihreä
- Standardivarustus: mittauskoetin x3
- Standardivarustus: virta-adapteri
- Tuotantosarja: FLK-1660
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: akku Li-Ion 10,8V 2500mAh x1
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: eristysresistanssi
- Mittaus: maadoitusresistanssi-
- Mittaus: RCD-kytkinten liipaisuvirta
- Mittaus: RCD-kytkinten liipaisuaika
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- Mittarin tyyppi: sähköjärjestelmän mittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: johtojen polarisaation tarkastus
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: SÄHKÖJÄRJESTELMÄN MITTARI - LCD - VAC: 600V - FLK-1660 FLUKE 1672 SCH
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Mittarin tyyppi | sähköjärjestelmän mittari |
| Näytön tyyppi | LCD |
| RCD kytkinten testi | yleiskäyttö |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | maadoitusresistanssi- |
| Mittaus | RCD-kytkinten liipaisuaika |
| Mittaus | RCD-kytkinten liipaisuvirta |
| Mittaus | taajuus- |
| eristeen resistanssin mittausalue | 10kohm...20Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 10kohm...50Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 0,1...200Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 20...100Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 20...200Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 200...500Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 200Mohm...1Gohm |
| Tuotantosarja | FLK-1660 |
| Liitäntä | USB C |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| Virran lähde | akku Li-Ion 10,8V 2500mAh x1 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | johtojen polarisaation tarkastus |
| Ulkomitat | 262,5x141,9x119,3mm |
| Standardivarustus | FLK-TP165X mittauskoetin |
| Standardivarustus | hauenleuat, 3 kpl |
| Standardivarustus | kantohihna |
| Standardivarustus | laukku |
| Standardivarustus | mittauskoetin x3 |
| Standardivarustus | testausvirtajohto |
| Standardivarustus | TL-L1 mittausjohto, punainen |
| Standardivarustus | TL-L2 mittausjohto, vihreä |
| Standardivarustus | TL-L3 mittausjohto, sininen |
| Standardivarustus | virta-adapteri |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-BP290 |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 10,8V 2500mAh x1 |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Valaistus | kyllä |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista