- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Mittarin tyyppi sähköjärjestelmän mittari Näytön tyyppi LCD TFT 3,5" AC jännitteen mittauksen arvoalue 80...500V AC jännitteen mittauksen tarkkuus ±(2% + 2 digit)... Lue lisää
1739,81 €(Sis.alv)
1386,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P2755
- Paino: 5.75 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Valmistaja: PEAKTECH
- Massa: 1.56kg
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: kantohihna
- Standardivarustus: krokotiili-klipsit
- Standardivarustus: laturi
- Standardivarustus: mittapää
- Standardivarustus: laturi auton tupakansytyttimeen
- Sovelletun näytön laji: TFT 3,5"
- Sovelletun näytön laji: TFT 3,5" (320x240)
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 3,5"
- Koot: 240x105x145mm
- Virran lähde: akku Ni-MH AA 1,2V 2500mAh x8
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: jatkuvuus
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: vaihejärjestys
- Mittaus: eristysresistanssi
- Mittaus: maadoitusresistanssi-
- Mittaus: silmukkaimpedanssi
- Mittaus: oikosulkuvirta
- Mittaus: RCD-kytkinten liipaisuvirta
- Mittaus: RCD-kytkinten liipaisuaika
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 80...500V
- Mittarin tyyppi: sähköjärjestelmän mittari
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | sähköjärjestelmän mittari |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 3,5" |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 80...500V |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| Standardivarustus | kantohihna |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | krokotiili-klipsit |
| Standardivarustus | laturi |
| Standardivarustus | laturi auton tupakansytyttimeen |
| Standardivarustus | mittapää |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | maadoitusresistanssi- |
| Mittaus | oikosulkuvirta |
| Mittaus | RCD-kytkinten liipaisuaika |
| Mittaus | RCD-kytkinten liipaisuvirta |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | silmukkaimpedanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | vaihejärjestys |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Koot | 240x105x145mm |
| Paristo/ akku | akku Ni-MH AA 1,2V 2500mAh x8 |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | SD |
| Liitäntä | USB |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ohjelmisto | setissä |
| Maadoitusresistanssin mittausalue | 0...2000kohm |
| Maadoituksen resistanssin mittaustarkkuus | ±(2% + 30 digit) |
| Eristeen resistanssin mittaustarkkuus | ±(3% + 2digit) |
| Silmukan impedanssin mittauksen tarkkuus | ±(5% + 6 digit) |
| Mittausjännite | 125V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Silmukan impedanssin mittaus | 999ohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 0,125...1000Mohm |
| RCD kytkinten testi | 10mA, 30mA, 100mA, 300mA, 650mA |
| RCD kytkinten testi | AC virralle |
| RCD kytkinten testi | aikaviiveellä |
| Virran lähde | akku Ni-MH AA 1,2V 2500mAh x8 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €