- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote









Valmistaja KONNWEI Sovellus akku AGM Sovellus akku EFB Sovellus akkujen Pb Sovellus geeliakuille Lisätoimitoja akun testauslaite Mittauslaitteiden ominaisuudet akkutestit CA, CCA, BCI, MCA, JIS, SAE... Lue lisää
145,49 €(Sis.alv)
115,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KW870
- Paino: 0.89 kg
- Akun jännite: 6 / 12V
- Valmistaja: KONNWEI
- Sovellus: akkujen Pb
- Sovellus: geeliakuille
- Sovellus: akku EFB
- Sovellus: akku AGM
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: USB johto
- Virtalähteen jännite: 6...16V DC
- Sovelletun näytön laji: LCD 2,4"
- Mittarin tyyppi: OBD diagnostiikka
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: mittaustulosten graafinen esittäminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: check engine merkkivalon nollaus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: Live Data-toiminto (moottorin toimintaparametrien valvonta reaaliajassa)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: tietoa ajoneuvosta (VIN, CIN, CVN)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: virheiden luku ja poisto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kuormitustesti
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: akun varaustaso prosentteina
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: käynnistystesti
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: lataustesti
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: akkutestit CA, CCA, BCI, MCA, JIS, SAE, EN, DIN ja IECS normien perusteella
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: SOH kunnon tila
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: SOC varaustila
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: emissiotesti
- Liittimen laji: OBD
- Lisätoimitoja: akun testauslaite
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KONNWEI |
| Sovellus | akku AGM |
| Sovellus | akku EFB |
| Sovellus | akkujen Pb |
| Sovellus | geeliakuille |
| Lisätoimitoja | akun testauslaite |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | akkutestit CA, CCA, BCI, MCA, JIS, SAE, EN, DIN ja IECS normien perusteella |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | akun varaustaso prosentteina |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | check engine merkkivalon nollaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | emissiotesti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | käynnistystesti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kuormitustesti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | lataustesti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | Live Data-toiminto (moottorin toimintaparametrien valvonta reaaliajassa) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mittaustulosten graafinen esittäminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | SOC varaustila |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | SOH kunnon tila |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tietoa ajoneuvosta (VIN, CIN, CVN) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | virheiden luku ja poisto |
| Käyttöliittymän kieli | DE |
| Käyttöliittymän kieli | EN |
| Käyttöliittymän kieli | ES |
| Käyttöliittymän kieli | FR |
| Käyttöliittymän kieli | IT |
| Käyttöliittymän kieli | NL |
| Käyttöliittymän kieli | PL |
| Käyttöliittymän kieli | PT |
| Käyttöliittymän kieli | RU |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | USB johto |
| Näytön tyyppi | LCD 2,4" |
| Liittimen laji | OBD |
| Mittarin tyyppi | OBD diagnostiikka |
| Ladattavat kapasiteetit | 2...220Ah |
| Akun jännite | 6 / 12V |
| Virtalähteen jännite | 6...16V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €