- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja PCE INSTRUMENTS Mittarin tyyppi kaasun ilmaisin Näytön tyyppi LED Mittausalue 0...10000ppm Mittauslaitteiden ominaisuudet optinen ja akustinen kaasuhavainnon merkinanto Standardivarustus... Lue lisää
442,57 €(Sis.alv)
352,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCE-GA10
- Paino: 0.7 kg
- Mittausalue: 0...10000ppm
- Valmistaja: PCE INSTRUMENTS
- Ulkoiset koot: 211x70x45mm
- Standardivarustus: kotelo
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: virtalähde
- Sovelletun näytön laji: LED
- Virran lähde: akku Li-Ion 3,7V x1
- Virran lähde: virtalähde 5V DC
- Mittarin tyyppi: kaasun ilmaisin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: optinen ja akustinen kaasuhavainnon merkinanto
- Massa ilman paristoa: 400g
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: KAASUN ILMAISIN - ALUE: 0÷10000PPM - NÄYTTÖ: LED PCE-GA 10
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PCE INSTRUMENTS |
| Mittarin tyyppi | kaasun ilmaisin |
| Näytön tyyppi | LED |
| Mittausalue | 0...10000ppm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | optinen ja akustinen kaasuhavainnon merkinanto |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | kotelo |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Havaittu kaasu | ammoniakki (NH3) |
| Havaittu kaasu | asetaldehydi |
| Havaittu kaasu | bentseeni |
| Havaittu kaasu | butaani (C4H10) |
| Havaittu kaasu | etaani (C2H6) |
| Havaittu kaasu | etanoli (EtOH) |
| Havaittu kaasu | etylen (C2H4) |
| Havaittu kaasu | formaldehydi (CH2O tai HCHO) |
| Havaittu kaasu | heksaani |
| Havaittu kaasu | metaani (CH4) |
| Havaittu kaasu | P-ksyleeni |
| Havaittu kaasu | propaani (C3H8) |
| Havaittu kaasu | rikkivety (H2S) |
| Havaittu kaasu | tolueeni |
| Havaittu kaasu | vety (H2) |
| Palkkinäyttö | kyllä |
| Ulkomitat | 211x70x45mm |
| Massa ilman paristoa | 400g |
| Virran lähde | akku Li-Ion 3,7V x1 |
| Virran lähde | virtalähde 5V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista