- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja EXTECH Mittarin tyyppi ilmanlaatu- Mittausalue 0...9999ppm (CO2) Sisälämpötilan mittausalue -10...60°C Lämpötilan mittauksen erotuskyky 0,1°C Kosteuden mittausalue 0,1...99,9% RH... Lue lisää
680,38 €(Sis.alv)
542,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IAQ320
- Paino: 0.6 kg
- Mittausalue: 0...9999ppm (CO2)
- Valmistaja: EXTECH
- Ulkoiset koot: 257x168x45,5mm
- Sovelletun näytön laji: LED
- Virran lähde: verkkovirtalähde
- Mittaus: lämpötila-
- Mittaus: kosteus
- Mittaus: CO<sub>2</sub>
- Mittaus: PM 2.5
- Mittarin tyyppi: ilmanlaatu-
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: optinen hälytys raja-arvon ylittämisen jälkeen
- mittausyksikkö: °C
- mittausyksikkö: °F
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ILMANLAATU-ALUE: 0÷9999PPM (CO2) - -10÷60°C - NÄYTTÖ: LED IAQ320
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EXTECH |
| Mittarin tyyppi | ilmanlaatu- |
| Mittausalue | 0...9999ppm (CO2) |
| Sisälämpötilan mittausalue | -10...60°C |
| Lämpötilan mittauksen erotuskyky | 0,1°C |
| Kosteuden mittausalue | 0,1...99,9% RH |
| Kosteuden mittauksen tarkkuus | 0,1% RH |
| Ulkomitat | 257x168x45,5mm |
| Virran lähde | verkkovirtalähde |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | optinen hälytys raja-arvon ylittämisen jälkeen |
| Näytön tyyppi | LED |
| Mittaus | CO2 |
| Mittaus | kosteus |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | PM 2.5 |
| Liitäntä | USB |
| mittausyksikkö | °C |
| mittausyksikkö | °F |
| Mittausmuisti | 12000 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista