- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLIR SYSTEMS AB Paristo/ akku paristo LR03 AAA 1,5V x6 Resistanssi pudotus 3m:n korkeudelta Lisätoimitoja valkoisella LED-diodilla varustettu taskulamppu Resistanssin mittauksen tarkkuus... Lue lisää
800,10 €(Sis.alv)
637,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IM75
- Paino: 1 kg
- Resistanssi: pudotus 3m:n korkeudelta
- Valmistaja: FLIR SYSTEMS AB
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 1000V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 1000V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: krokotiili-liittimet 2 kpl.
- Standardivarustus: mittausjohdot (2 kpl.)
- Standardivarustus: magneettiripustin
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x6
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: eristysresistanssi
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- Mittarin tyyppi: eristysresistanssi-
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: langaton mittaustietojen siirto
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 40...40kOhm
- Siirtoprotokolla: Bluetooth
- Siirtoprotokolla: METERLiNK®
- Lisätoimitoja: valkoisella LED-diodilla varustettu taskulamppu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-R MITTAUKSEN ARVOALUE: 40÷40KOHM IM75
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x6 |
| Resistanssi | pudotus 3m:n korkeudelta |
| Lisätoimitoja | valkoisella LED-diodilla varustettu taskulamppu |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±1,5% |
| Eristeen resistanssin mittaustarkkuus | ±3% |
| Mittausjännite | 50V |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40...40kohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 4Mohm...20Gohm |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | resistanssi |
| Siirtoprotokolla | Bluetooth |
| Siirtoprotokolla | METERLiNK® |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittarin tyyppi | eristysresistanssi- |
| Standardivarustus | krokotiili-liittimet 2 kpl. |
| Standardivarustus | magneettiripustin |
| Standardivarustus | mittausjohdot (2 kpl.) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | langaton mittaustietojen siirto |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x6 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista