- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEFRAM Näytön tyyppi LCD Virran lähde paristo LR6 AA 1,5V x4 Yhteensopivuusnormi CAT IV 600V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Koot 90x206x51mm Standardivarustus käyttöohjeet... Lue lisää
877,71 €(Sis.alv)
699,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MW9092
- Paino: 0.51 kg
- Valmistaja: SEFRAM
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: krokotiili-klipsit
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 90x206x51mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x4
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: eristysresistanssi
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 60V
- Mittarin tyyppi: eristysresistanssi-
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: ylijännitesuoja
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: suojakotelo jänniteaaltoja vastaan (holster)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: polarisaatioindeksi (PI) ja dielektrinen absorptiosuhde (DAR)
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 60kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 6kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 600kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 600Ohm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-LCD - VAC: 60V,600V - VDC: 60V,600V MW9092
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEFRAM |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Koot | 90x206x51mm |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | krokotiili-klipsit |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | polarisaatioindeksi (PI) ja dielektrinen absorptiosuhde (DAR) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | suojakotelo jänniteaaltoja vastaan (holster) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ylijännitesuoja |
| Mittarin tyyppi | eristysresistanssi- |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittausjännite | 50V |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 600ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 6kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 60kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 600kohm |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 60V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 60V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| eristeen resistanssin mittausalue | 20Gohm |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 5 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(2%+5 digit) |
| Eristeen resistanssin mittaustarkkuus | ±(3% + 5digit) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista