- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FLUKE Mittarin tyyppi eristysresistanssi- Näytön tyyppi LCD Mittaus eristysresistanssi Mittaus kapasitanssi- Mittaus vuotovirta eristeen resistanssin mittausalue 200kohm...1Tohm... Lue lisää
7692,92 €(Sis.alv)
6129,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-1550CFCIR
- Paino: 0.9 kg
- Valmistaja: FLUKE
- Ulkoiset koot: 170x242x330mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: virtajohto
- Standardivarustus: krokotiili-klipsit
- Standardivarustus: FLK-IR3000FC1550
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD (75x105)
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: vuotovirta
- Mittaus: eristysresistanssi
- Mittarin tyyppi: eristysresistanssi-
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen piirin purkaus eristeen resistanssin mittauksen jälkeen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-LCD - 75X105 - 200KOHM÷1TOHM FLUKE-1550C FC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Mittarin tyyppi | eristysresistanssi- |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | vuotovirta |
| eristeen resistanssin mittausalue | 200kohm...1Tohm |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| Mittausjännite | 2,5kV |
| Mittausjännite | 5kV |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen piirin purkaus eristeen resistanssin mittauksen jälkeen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Ulkomitat | 170x242x330mm |
| Standardivarustus | FLK-IR3000FC1550 |
| Standardivarustus | krokotiili-klipsit |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Näytön erottelukyky | 75x105 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista