- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIETZSCH Tiivistysluokka IP65 Standardivarustus krokotiilipuristin Standardivarustus mittausjohto Virran lähde paristo 9V x1 Ulkomitat 230x60x40mm Mittausjännite 100V Mittausjännite 250V... Lue lisää
1269,05 €(Sis.alv)
1011,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TIZ-ISO-1
- Paino: 0.4 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Valmistaja: TIETZSCH
- Ulkoiset koot: 230x60x40mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: mittausjohto
- Standardivarustus: krokotiilipuristin
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Virran lähde: paristo 9V x1
- Mittarin tyyppi: eristysresistanssi-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-LCD - 100V,250V,500V,1KV - IP65 ISO 1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TIETZSCH |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Standardivarustus | krokotiilipuristin |
| Standardivarustus | mittausjohto |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Ulkomitat | 230x60x40mm |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| eristeen resistanssin mittausalue | 1kohm...20Gohm |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Mittarin tyyppi | eristysresistanssi- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista