
ABB
MUUNNIN: VIRTA-ITULO: 100A - ILÄH: 5A - DIN-KISKOLLE - 1@MAX3VA
2CSG225785R1101
Tuotekoodi: CT-PRO-XT-100
60,32 €(Sis.alv)
48,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CARLO GAVAZZI |
| Asennus | paneelille |
| Liitäntä | RS485 |
| Tiivistysluokka | IP51 |
| Valaistus | kyllä |
| Ohjelmisto | ladattavissa valmistajan sivuilta |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
| Mittauksen tyyppi | välillinen 5A virranmuuntimen kanssa |
| Tuotantosarja | WM15 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0A...10kA1 |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 96x96x58,9mm |
| Huippuvirta | 5A |
| Taajuus | 45...65Hz |
| Tulojännite | 120...240V |
| Verkoston laji | 1-vaiheinen |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | aika |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittarin laji | asennus- |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Lähtö | digitaali |
| Mittarin tyyppi | energialaadun analysaattori |
































