
LUMEL
ROGOWSKI-KELA - ØJOH: 111MM - 1÷1500A - 0,5% - BNC
CZ/20-199-00-00129
Tuotekoodi: SY-1500A
433,38 €(Sis.alv)
345,32 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta





Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMEL |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Yhteensopivat tuotteet | CTC0130-100A |
| Yhteensopivat tuotteet | CTC0080-50A |
| Yhteensopivat tuotteet | KLC8C-5A |
| Yhteensopivat tuotteet | PY-3000A |
| Yhteensopivat tuotteet | PY-5000A |
| Yhteensopivat tuotteet | SY-1500A |
| Yhteensopivat tuotteet | SY-6000A |
| Mittarin tyyppi | energialaadun analysaattori |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | LAN |
| Liitäntä | USB Host |
| Liitäntä | WiFi |
| Tiivistysluokka | IP53 |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | krokotiilipuristin x5 |
| Standardivarustus | mittausjohdot (5 kpl.) |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Standardivarustus | virtapihditCTC0130-100A x 4 |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 5,6" |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mittaustulosten graafinen esittäminen |
| Ohjelmisto | setissä |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| Koot | 270x190x66mm |
| Näytön erottelukyky | 640x480 |
| Verkoston laji | 1-vaiheinen |
| Verkoston laji | 3-johtiminen |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Verkoston laji | 4-johtiminen |
| Muistin kapasiteetti | 32GB |
| Tarkkuusluokka | A |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | kytkentävirta |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Virran lähde | akku Li-Ion 7,4V x1 |
| Virran lähde | akku Ni-MH 7,2V 3,8Ah x1 |






