

FLIR SYSTEMS AB
TARKASTUSKAMERA - LCD NÄYTTÖ TFT 3,5" - 70° - 1200X480X200MM
VS290-00
Tuotekoodi: VS290-00
2961,42 €(Sis.alv)
2359,70 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | LED-diodi, joka mahdollistaa mittauskentän mittauksen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu lämpökamera |
| Mittauskoettimen tyyppi | tarkastuskamera mittapää |
| Yhteensopivat tuotteet | VS290-32 |
| Yhteensopivat tuotteet | VS290-00 |
| Lämpötilan mittausalue | -10...400°C |
| Terminen herkkyys (NETD) | 100mK |
| Koot | 2122x6,9mm |
| Anturin pituus | 2m |
| näkökenttä | 57° vaakasuorassa x 44° pystysuorassa |
| kameran resoluutio | 160x120 |



