- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELDITEST Toimintalämpötila 0...50°C Mittauskoettimen tyyppi oskilloskooppia varten Yhteensopivuusnormi CAT II 600V Yhteensopivuusnormi CAT III 300V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Virran... Lue lisää
3366,22 €(Sis.alv)
2682,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CP6990
- Paino: 2 kg
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: ELDITEST
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 300V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 300V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 300V CAT III
- Huippuvirta: 40A
- Max. johdon halkaisija: 10,3mm
- Standardivarustus: BNC adapteri - banaani-pistokkeet
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: BNC kaapeli
- Kaapelin/liittimen rakenne: BNC liitin
- Virran lähde: verkkovirtalähde
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 4...40A
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC virta-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTAPÄÄ: OSKILLOSKOOPPIA VARTEN - VIRTAMITTARI - 1,5MHZ - IMAX: 40A CP6990
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELDITEST |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Mittauskoettimen tyyppi | oskilloskooppia varten |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 600V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | verkkovirtalähde |
| Kaapelin/liittimen rakenne | BNC liitin |
| Mittapään laji | virtamittari |
| Standardivarustus | BNC adapteri - banaani-pistokkeet |
| Standardivarustus | BNC kaapeli |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Max. johdon halkaisija | 10,3mm |
| Mitat (a x b x c) | 262x81x36mm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 4...40A |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC virta- |
| Huippuvirta | 40A |
| Kaista | 1,5MHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista