
SONEL
MITTARI: ERISTYSRESISTANSSI-LCD - 0÷999NF,1÷49,99UF - IP67
WMGBMIC15K1
Tuotekoodi: MIC-15K1-ENG
10948,32 €(Sis.alv)
8723,76 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl





Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | kalibrointiadapteri |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10K1-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10K1-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-15K1-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-15K1-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5001-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5001-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5005-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5005-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5010-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5010-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5050-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-5050-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-525-ENG |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Säilytyslämpötila | -30...60°C |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Koot | 112x80x61mm |
| Standardivarustus | tarkistusilmoitus |




