MEISTI - L: 150MM - AVAIN: 16MM - Ø: 6MM - Erikoiskäsityökalut - REN.4351500SB - 1
Valmistaja RENNSTEIG Työkalun tyyppi meisti Pituus 0,15m Päätteen halkaisija 6mm Pakkaus ripustin Avaimen koko 16mm Yhteensopivuusnormi DIN 7250 Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: REN.4351500SB
  • Paino: 0.22 kg
  • Valmistaja: RENNSTEIG
  • Pakkauksen tyyppi: ripustin
  • Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 7250
  • Pituus: 0,15m
  • Päätteen halkaisija: 6mm
  • Työkalun tyyppi: meisti
  • Avaimen koko: 16mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaRENNSTEIG
Työkalun tyyppimeisti
Pituus0,15m
Päätteen halkaisija6mm
Pakkausripustin
Avaimen koko16mm