
ANTISTAT
MAADOITUSJOHTO - ESD - 1MOHM - 1,5M
067-0034
Tuotekoodi: ATS-067-0034
9,28 €(Sis.alv)
7,40 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ANTISTAT |
| Väri | sininen |
| Pituus | 1,2m |
| Leveys | 0,6m |
| Matan ominaisuudet | koostuu kahdesta kumikerroksesta: hajottava ja sähkövarauksia johtava |
| Matan ominaisuudet | maton asennukseen lattialle ei tarvita liimausta |
| Matan ominaisuudet | valoa leviävä pinta |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Maton tyyppi | pöytäsarja |
| Paksuus | 2mm |
| Pintaresistanssi | Yhdistä "MATTO: PÖYTÄSARJA - ESD - L: 1,2M - W: 600MM - PAKS.: 2MM - SININEN" tuotteeseen lisävarusteita ja säästäLadataan... Yhteensopivat tuotteet![]() ANTISTAT MAADOITUSJOHTO - ESD - 1MOHM - 1,5M067-0034 Tuotekoodi: ATS-067-0034 9,28 €(Sis.alv) 7,40 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() ANTISTAT MAADOITUSJOHTO - ESD - 1MOHM - 3,05M067-0038 Tuotekoodi: ATS-067-0038 14,44 €(Sis.alv) 11,51 €(alv 0%) Tilattavissa 47 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() ANTISTAT ESD RANNEKE - OMINAISUUDET: ANTIALLERGINEN - 1MOHM - 1,83M066-0055 Tuotekoodi: ATS-066-0055 7,07 €(Sis.alv) 5,64 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() ANTISTAT ESD RANNEKE - OMINAISUUDET: ANTIALLERGINEN - SININEN - 1KOHM066-0002 Tuotekoodi: ATS-066-0002 5,62 €(Sis.alv) 4,48 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() ANTISTAT ESD RANNEKE - OMINAISUUDET: ANTIALLERGINEN - SININEN - 1KOHM066-0008 Tuotekoodi: ATS-066-0008 4,27 €(Sis.alv) 3,41 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |