
LIITÄNTÄKAAPELI - ESD - KELTAINEN - 1MOHM - 3M
HR000011
Tuotekoodi: COBA-HR000011
23,95 €(Sis.alv)
19,08 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Väri | musta |
| Pituus | 0,9m |
| Leveys | 0,6m |
| Versio | ESD |
| Paksuus | 14mm |
| Materiaali | PVC |
| Materiaali | vinyyli |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Yhteensopivat tuotteet | COBA-HR000011 |
| Yhteensopivat tuotteet | COBA-HR000005 |
| Yhteensopivat tuotteet | COBA-HR000006 |
| Yhteensopivat tuotteet | COBA-HR000008 |
| Maton tyyppi | lattia- |
| Maton tyyppi | liukueste- |
| Maton tyyppi | väsymyksenvastainen |
| Matan ominaisuudet | varustettu salvan urososalla 10mm |




